Projektowanie Wnętrz

Nasze propozycje

Czerń i biel

Ząbki

Przytulna prostota

Marysin Wawerski

Skandynawski minimalizm

Warszawa Bemowo

O nas

"Architektura to również sztuka komunikacji".

Daniel Libeskind

Projektujemy wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów.

Szczególną uwagę przywiązujemy do ergonomii, by ukazać potencjał nieruchomości i nadać jej funkcjonalność. W Mam Plan realizujemy projekty komercyjne, dla osób prywatnych oraz uczymy sztuki projektowania wnętrz.

Zespół

inż. Paulina Gawron

Wykładowca, założycielka pracowni projektowej oraz instytucji szkoleniowej Mam Plan. Artystyczna dusza z technicznym wykształceniem. Projektantka młodego pokolenia, którą inspirują natura i modernistyczne dzieła architektury. Swoje zamiłowanie do pięknych wnętrz i niebanalnych dodatków szlifowała współpracując między innymi jako visual merchandiser w Polsce i Niemczech. Jej projekty, oprócz walorów artystycznych, cechuje pragmatyczne podejście do ergonomii i funkcjonalności.

mgr inż. Dorota Kotz

Projektant wnętrz oraz fotograf z zamiłowania. Dwa semestry studiów magisterskich odbyła na Politechnice w Mediolanie. Czas tam spędzony wpłynął na jej sposób postrzegania przestrzeni oraz podejścia do projektowania wnętrz i nie tylko. Otoczona włoskim designem – charakteryzującym się pięknem, oryginalnością, a przy tym wybitną funkcjonalnością i jakością – rozwinęła w Italii swoje kreatywne myślenie i poczucie estetyki. Z założenia jest zwolenniczką stylu skandynawskiego, szczególnie szwedzkiego (minimalistyczne i praktyczne wnętrza), jak i duńskiej filozofii hygge, w której nacisk kładziony jest na przytulność — a stąd już prosta droga do szczęścia domowników.

Oferta

Konsultacja

Na wstępie omówimy potrzeby i oczekiwania, by dostosować projekt do Państwa potrzeb. Określimy zakres prac oraz budżet, zgodnie z którym realizowany będzie projekt.

Projekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny to propozycje układu funkcjonalnego, przedstawione na rzutach 2D. Ukazują proponowane ustawienie mebli, lokalizację przyłączy sanitarnych. To na tym etapie podejmiemy decyzje zapewniające Państwu najwyższy komfort użytkowania.

Wizualizacje wykończenia wnętrz

Dzięki nim zobaczą Państwo swoje wnętrze, zanim zdecydują się zamówić elementy wykończenia.

Dokumentacja techniczna dla wykonawców

Przesłanie dokumentacji technicznej oraz listy materiałów jest to ostatni lub przedostatni etap współpracy – w zależności od wybranej usługi. Dokumentacja techniczna posłuży wykonawcom do rzetelnego odwzorowania projektu. Zawiera rzuty podłóg, sufitów, elektryki, hydrauliki, rozwinięcia ścian oraz inne, jeśli są konieczne.

Kosztorys

Zawiera zestawienie produktów wraz z niezbędną do zamówienia ilością oraz cenami.

Nadzór

Wybierając tą usługę przekazują nam Państwo możliwość nadzoru nad pracami wykonawczymi oraz ich koordynację. Jesteśmy dla wykonawców również wsparciem w sytuacji gdy konieczne jest wprowadzenie zmiany w projekcie. Przygotowujemy wówczas zamienną dokumentację i odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Uczestniczymy w spotkaniach z wykonawcami na każdym etapie współpracy, również w pomiarach stolarskich, szklarzy, etc.

Wnętrza prywatne

Opis

Projektujemy wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Szczególną uwagę przywiązujemy do ergonomii, by ukazać potencjał nieruchomości i nadać jej funkcjonalność.

Opis

Przystępując do projektów komercyjnych omawiamy indywidualne potrzeby oraz oczekiwania inwestorów. Określamy typ państwa klienta, charakter firmy, opracowujemy koncept spójności wnętrza z ideą marki.

Tworzymy:

  • komunikacje wizualne
  • stoiska wystawiennicze
  • stoiska targowe
  • powierzchnie eventowe
  • sale konferencyjne
  • stylizacje wnętrz – aranżujemy między innymi wnętrza restauracji, hoteli, pensjonatów oraz sklepów.

Najnowsze realizacje

Ursynów 27m2
Bemowo 53m2
Marysin Wawerski 50m2
Ząbki 39m2

Ursynów 27m2

Pokaż więcej

Weź udział w kursie

Warsztaty Home Staging dla wszystkich

Wyróżniaj nieruchomość pośród innych ofert na rynku.

14 h

kursu

7 h

teorii

7 h

zajęć praktycznych

O kursie

Warsztaty home stagingu skierowane są zarówno do osób chcących zdobyć nowe umiejętności w kreatywnym zawodzie, jak i profesjonalistów zajmujących się rynkiem nieruchomości na co dzień.

Home staging, to nic innego, jak przygotowanie nieruchomości do sprzedaży lub wynajmu. przygotowanie poprzez wykonanie szeregu niskokosztowych zabiegów wydobywających jej potencjał, zabiegów, które zmienią charakter i spowodują, że nieruchomość zyska pod kątem estetycznym, wizualnym i funkcjonalnym, wyróżniając ją pośród innych ofert na rynku.

Należy pamiętać, że nabywcy nieruchomości kupują emocjami i podejmują decyzje zakupowe w ciągu kilku pierwszych sekund, dlatego tak ważne jest stworzenie dobrego wrażenia przy sprzedaży nieruchomości.

Autorski program przygotowany przez prowadzącego jest elastyczny i pozwoli słuchaczom poznać ideę zawodu, nauczyć się stylizacji, podstaw fotografii i marketingu. słuchacze poznają wszystkie etapy pracy home stagera, począwszy od pierwszej rozmowy z klientem, poprzez praktyczną naukę technik metamorfoz i inscenizacji, a na prezentowaniu przygotowanej nieruchomości kończąc. warsztaty mają na celu komfortowe poznawanie tajników i ułatwienie absolwentom stawiania pierwszych kroków, czy to jako pracownik, czy też przedsiębiorca.

Dodatkowym atutem, który przemawia za uczestnictwem w naszych warsztatach, jest fakt, że prowadzący udziela wsparcia każdemu absolwentowi przez okres trzech miesięcy, licząc od dnia ukończenia szkoleń. Jednocześnie, wszyscy absolwenci mają dostęp do grupy wzajemnego wsparcia na czas nieokreślony.

Absolwentom, na kolejnych warsztatach, umożliwiamy również stworzenie portfolio i nabycie dodatkowej praktyki w nieruchomościach oferowanych przez obecne na rynku biura nieruchomości. a wszystko to pod czujnym okiem praktyka w zawodzie.

Pobierz regulamin szkoleń w PDF

Koszt

Kurs Home Staging

1 899 zł

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, możesz uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy

Informacje o kursie

  • Limit miejsc: 15
  • Prowadzący: Michał Gulajski - stylista i projektant wnętrz, home stager.

Rejestracja i szczegółowe informacje

Najbliższe terminy