Projektowanie Wnętrz

Nasze propozycje

Czerń i biel

Ząbki

Przytulna prostota

Marysin Wawerski

Skandynawski minimalizm

Warszawa Bemowo

O nas

"Architektura to również sztuka komunikacji".

Daniel Libeskind

Projektujemy wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów.

Szczególną uwagę przywiązujemy do ergonomii, by ukazać potencjał nieruchomości i nadać jej funkcjonalność. W Mam Plan realizujemy projekty komercyjne, dla osób prywatnych oraz uczymy sztuki projektowania wnętrz.

Zespół

inż. Paulina Gawron

Wykładowca, założycielka pracowni projektowej oraz instytucji szkoleniowej Mam Plan. Artystyczna dusza z technicznym wykształceniem. Projektantka młodego pokolenia, którą inspirują natura i modernistyczne dzieła architektury. Swoje zamiłowanie do pięknych wnętrz i niebanalnych dodatków szlifowała współpracując między innymi jako visual merchandiser w Polsce i Niemczech. Jej projekty, oprócz walorów artystycznych, cechuje pragmatyczne podejście do ergonomii i funkcjonalności.

mgr inż. Dorota Kotz

Projektant wnętrz oraz fotograf z zamiłowania. Dwa semestry studiów magisterskich odbyła na Politechnice w Mediolanie. Czas tam spędzony wpłynął na jej sposób postrzegania przestrzeni oraz podejścia do projektowania wnętrz i nie tylko. Otoczona włoskim designem – charakteryzującym się pięknem, oryginalnością, a przy tym wybitną funkcjonalnością i jakością – rozwinęła w Italii swoje kreatywne myślenie i poczucie estetyki. Z założenia jest zwolenniczką stylu skandynawskiego, szczególnie szwedzkiego (minimalistyczne i praktyczne wnętrza), jak i duńskiej filozofii hygge, w której nacisk kładziony jest na przytulność — a stąd już prosta droga do szczęścia domowników.

Oferta

Konsultacja

Na wstępie omówimy potrzeby i oczekiwania, by dostosować projekt do Państwa potrzeb. Określimy zakres prac oraz budżet, zgodnie z którym realizowany będzie projekt.

Projekt koncepcyjny

Projekt koncepcyjny to propozycje układu funkcjonalnego, przedstawione na rzutach 2D. Ukazują proponowane ustawienie mebli, lokalizację przyłączy sanitarnych. To na tym etapie podejmiemy decyzje zapewniające Państwu najwyższy komfort użytkowania.

Wizualizacje wykończenia wnętrz

Dzięki nim zobaczą Państwo swoje wnętrze, zanim zdecydują się zamówić elementy wykończenia.

Dokumentacja techniczna dla wykonawców

Przesłanie dokumentacji technicznej oraz listy materiałów jest to ostatni lub przedostatni etap współpracy – w zależności od wybranej usługi. Dokumentacja techniczna posłuży wykonawcom do rzetelnego odwzorowania projektu. Zawiera rzuty podłóg, sufitów, elektryki, hydrauliki, rozwinięcia ścian oraz inne, jeśli są konieczne.

Kosztorys

Zawiera zestawienie produktów wraz z niezbędną do zamówienia ilością oraz cenami.

Nadzór

Wybierając tą usługę przekazują nam Państwo możliwość nadzoru nad pracami wykonawczymi oraz ich koordynację. Jesteśmy dla wykonawców również wsparciem w sytuacji gdy konieczne jest wprowadzenie zmiany w projekcie. Przygotowujemy wówczas zamienną dokumentację i odpowiadamy na wszelkie wątpliwości. Uczestniczymy w spotkaniach z wykonawcami na każdym etapie współpracy, również w pomiarach stolarskich, szklarzy, etc.

Wnętrza prywatne

Opis

Projektujemy wnętrza dostosowane do indywidualnych potrzeb inwestorów. Szczególną uwagę przywiązujemy do ergonomii, by ukazać potencjał nieruchomości i nadać jej funkcjonalność.

Opis

Przystępując do projektów komercyjnych omawiamy indywidualne potrzeby oraz oczekiwania inwestorów. Określamy typ państwa klienta, charakter firmy, opracowujemy koncept spójności wnętrza z ideą marki.

Tworzymy:

 • komunikacje wizualne
 • stoiska wystawiennicze
 • stoiska targowe
 • powierzchnie eventowe
 • sale konferencyjne
 • stylizacje wnętrz – aranżujemy między innymi wnętrza restauracji, hoteli, pensjonatów oraz sklepów.

Najnowsze realizacje

Ursynów 27m2
Bemowo 53m2
Marysin Wawerski 50m2
Ząbki 39m2

Ursynów 27m2

Pokaż więcej

Weź udział w kursie

Uczymy fotografii wnętrz

Twoje zdjęcia będą zauważalne w social media.

16 h

kursu

8 h

praca z aparatem

8 h

postprodukcja

O kursie

„Marzyłem o tym żeby praca nie ograniczała mnie w żaden sposób. Poprzez dotknięcie każdej dziedziny fotografii ukształtowałem się na modę, bo tą od dziecka się interesowałem. Moda to nie tylko piękne kolorowe stroje o wielu ciekawych krojach. Swoją modę ma też np. lifestyle, design czy wnętrza. Architektura, jest to kolejna z moich ulubionych gałęzi w fotografii. Zupełnie przeciętnej rzeczy można szybko nadać niesamowity kształt czy delikatnie wpłynąć na odbiór przez oglądającego. Dokładnie tego chciałbym nauczyć kursantów: jak widzieć z różnych perspektyw i jak zapisać to w formie ładnego „obrazka”. Każde wnętrze to indywidualna historia, inny kąt patrzenia, inna kolorystyka.” – Mateusz Tyszkiewicz.

Podczas warsztatów poznasz zależności między ustawieniami aparatu a osiąganiem zamierzonego efektu. Dowiesz się jak pracować ze światłem naturalnym oraz sztucznym, jakich błędów nie popełniać i co sprawi, że twoje zdjęcia będą zauważalne w social mediach.

Drugiego dnia nauczysz się podstaw postprodukcji w programach Adobe Lightroom i Adobe Photoshop. Dowiesz się między innymi co zrobić, gdy zdjęcie jest zbyt jasne lub ciemne czy jak wydobyć głębię koloru.

Uczestnicy warsztatów pracują na własnych aparatach, dzięki czemu nauczysz się jak pracować ze sprzętem, który posiadasz.

Warsztaty odbywają się w luksusowych apartamentach, z widokiem na centrum Warszawy.

Program kursu:

 • podstawowe pojęcia w fotografii
 • praca z oświetleniem sztucznym i naturalnym
 • ustawienia parametrów a efekt
 • stylizacja sceny i ustawienia kadru
 • postprodukcja w programach Adobe Lightroom i Adobe Photoshop
 • fotografia smartfonem
 • fotografia w social media

Na zajęcia należy przyjść z własnym komputerem i zainstalowanym oprogramowaniem.

Szczegółowe informacje po zarejestrowaniu się na kurs i uregulowaniu płatności.

Pobierz regulamin szkoleń w PDF

Koszt

Warsztaty fotografii wnętrz

1 299 zł

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych, możesz uzyskać dofinansowanie z Urzędu Pracy

Informacje o kursie

 • Limit miejsc: 10
 • Prowadzący: Mateusz Tyszkiewicz

Rejestracja i szczegółowe informacje

Najbliższe terminy